0Shares

WhatsApp ka njoftuar se pas rregullimit të problemeve aplikacioni serish është kthyer në funksion, por përdoruesit nuk e dinë arsyen pse nuk kanë mundur të dërgojnë porosi dhe nëse pritet rënie e serishme e sistemit.

Kompania WhatsApp nuk ka bërë asnjë koment zyrtar për shkakun e mos funksionimit të aplikacionit.

“Sot më herët, përdoruesit e WhatsApp në gjithë botën nuk kanë mundur për disa orë të kenë qasje në aplikacion. Kemi riparuar problemin”, kanë thënë zyrtarë të WhatsApp për TechCrunch.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)