0Shares

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ndjen dhembshuri për Rafa Benitez për problemet e tij me tifozët e Chelseat.

Arsenali të shtunën udhëton te Chelsea në derbin e javës në Ligën Premier.

“Ndjej simpati për çdo menaxher deri në ditën që luaj kundër tij. Pastaj simpatia largohet dhe kthehet pas ndeshjes”.

“Ne të gjithë jemi në të njëjtën pozitë. Ne e dimë se jemi në një punë të vështirë dhe se vetëbesimi është shumë i rëndësishëm”, ka thënë Wenger. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)