0Shares

Bosi i Arsenalit, Arsene Wenger, mezi e pret ndeshjen e Manchester United ndaj Real Madridit që zhvillohet sonte mbrëma, duke mos lënë pa komentuar futbollistin më të kompletuar në botë.

“Ronaldo është lojtar i madh dhe ai mund të bëjë diferencën në secilën ndeshje. Por, ai luan ndaj ish klubit të tij dhe kjo do ta vë atë në syrin e uraganit”.

“Ne do të duhet të shohim se si do të luajë ai në ndeshjen kthyese. Por, Reali ndaj United është sikur finale dhe ka shumë cilësi në këtë ndeshje. Ia vlen të shikohet”, ka potencuar francezi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)