0Shares

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, mund të përfundojë në PSG, nëse ai largohet nga klubi.

Spekulimet për largimin e Ronaldos sa vijnë e shtohen. Wenger mendon që nëse ditët e tij janë të numëruara atëherë destinacioni i tij mund të jetë Franca.

”Nuk mund të largoheni nga Real Madridi nëse klubi nuk dëshiron që ju të largoheni. Por, unë jam i sigurt për një gjë, PSG do të jetë në rend për Cristiano Ronaldon”, ka thënë Wenger për Telefoot./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)