0Shares

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se ai nuk do ta transferojë sulmuesin e Newcastle, Demba Ba.

Sulmuesi i klubit anglez besohej se do të kalonte te Arsenali në janar, por të gjitha spekulimet i hedh poshtë strategu francez.

“Nuk është e drejtë të flasim për të sepse ai luan ndaj nesh nesër. Nëse më pyesni nëse do ta transferojmë? Unë them se jo”, ka theksuar Wenger. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)