0Shares

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, beson se gjiganti italian Juventus do të jetë kërcënim për çdo skuadër në Ligën e Kampionëve pasi, sipas tij, ata kanë rilindur.

“Të mos e harrojmë Juventusin, të cilët e siguruan kualifikimin e tyre në ditën e fundit. Ata e bënë këtë në mënyrë të mrekullueshme dhe kjo është një shenjë se ata janë në një formë të jashtëzakonshme. Unë besoj se ata kanë rilindur”.

“Tash kemi hyrë në fazën e eliminimeve direkte dhe unë mendoj se Juventusi mund të shkojë larg sepse ata janë të aftë që të bëjnë surpriza”, ka thënë Wenger për Eurosport./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)