0Shares

Legjenda e Arsenalit, Ian Wright, eliminimin e Arsenalit nga League Cup e ka quajtur si humbjen më turpëruese të Arsene Wenger, pasi arriti ta mposhtë ekipi që bën gara në ‘League Two’, Bradford City.

Gjatë një interviste për Absolute Radio’s Rock ’N’ Roll Football, ai ka thënë se ka pritur që formacioni që francezi hodhi në fushë do të ishte shumë më i fortë se kundërshtari, por u zhgënjye.

Sipas Wright, Topçinjtë kanë probleme të mëdha, të cilat duhet t’i zgjidhin.

“Duhet të shikohet Arsene Wenger dhe gjithçka që po shkon keq, aty ka probleme të mëdha. Mendoj se ai duhet të jetë i shqetësuar për të ardhmen e tij…”, ka deklaruar sulmuesi i dikurshëm. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)