0Shares

Policia e Kosovës njoftoi se janë arrestuar dy persona në Podujevë pasi që të njëjtit janë përleshur mes vete, me ç’rast njëri nga të dyshuarit është lënduar me mjet të prehtë.

Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se i lënduari ka pranuar tretman mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe pas intervistimit në konsultim me Prokurorin dy të dyshuarit janë ndal në mbajtje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)