0Shares

Shoferja e paemëruar ka vozitur për mbi 25 kilometra nëpër Yorkshire, pa ditur se i mungon goma e njërës rrotë.

Gruaja në të 60-at, ka pasur vështirësi në vozitje, por nuk dinte se çfarë po ndodhte me makinën e saj Ford Fiesta, transmeton Telegrafi.

Madje, ajo nuk e ka dëgjuar as zhurmën e vrazhdë, që e lëshonte metali teksa fërkohej për asfalti.

Megjithëse nuk ka lëvizur gjithnjë nën 70 kilometra në orë, ajo ka rrezikuar të shkaktonte ndonjë aksident. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)