0Shares

Anëtari i LDK-së, Blerim Grainca, ka treguar fillimisht se personalisht është pjesë e listës së kandidatëve për deputet nga kjo parti.

Por, ai ka treguar në Klan Kosova se edhe kolegia e tij, Vjosa Osmani, është pjesë e kësaj liste.

“Sapo mora një porosi nga zonja Osmani, e cila ma rikonfirmoi se është pjesë e listës së LDK-së”, ka thënë Grainca.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)