0Shares

Visar Peja ka publikuar projektin e tij më të ri.

“Esmere moj Esmere”, titullohet kënga e re e këngëtarit gjakovar, të cilin e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Kënga është ritmike dhe flet për një bukuroshe, të cilës i këndon Peja.

Kënga është produkt i produksionit Labia ndërkaq teksti dhe muzika janë të përpunuara. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)