0Shares

Menaxheri i Tottenhamit, Andres Villas Boas, ka reaguar ndaj ish-mesfushorit, Luka Modric, pas deklaratave të këtij të fundit se Real Madridi me Gareth Balen do të ishte i pamposhtshëm.

“Ai duhet të brengoset për ndeshjen e Realit ndaj Atletico Madridit dhe se si të kualifikohet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve”.

“Sigurisht, Modric e di se Bale luan sepse e do Tottenhamin dhe është fakt se ai është i lidhur me klubin. Më vjen keq që duhet ta them, por unë gjallë dhe Bale te Reali, kurrë nuk do të ndodhë”, është shprehur Villas Boas.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)