0Shares

Sulmuesi i Barcelonës, David Villa, është larguar nga spitali pas problemeve që pati për shkak të gurëve në veshka.

“David Villa është pranuar të hënën në Spitalin e Barcelonës, për shkak të një kolike renale (formë e dhimbjes abdominale, si pasojë e problemeve me veshka)”.

“Lojtari i është nënshtruar trajtimit të duhur për të larguar gurët në veshka të martën dhe tashmë është lëshuar nga spitali”.

“Villa do të rikthehet në stërvitje këtë të mërkurë dhe mund të jetë në dispozicion për ndeshjen e radhës kundër Granadas”, thuhet në një komunikatë të lëshuar nga Barcelona. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)