0Shares

Barcelona duhet të mos llogarisë në trajnerin e parë, Tito Vilanova, për sfidën e të enjtës në Copa del Rey ndaj Cordobas, pasi 44 vjecari do t’u nënshtrohet disa testeve mjekësore.

Vilanova u rikthye në pankinë ndaj Espaynolit pas operimit të tumorit të rikthyer, ndërsa zëvëndësi i tij ka konfirmuar se ai do të mungojë në ndeshjen e vlefshme për Kupën e Spanjës.

“Tito nuk do të marrë pjesë në ndeshjen e të enjtës që zhvillohet në Camp Nou. Ai duhet t’i bëjë disa teste mjekësore dhe nuk do të jetë në stol”, ka theksuar Roura.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)