0Shares

Një banor i Bërnjakut të Zubin Potokut, rreth moshës 50 vjeçare është viktimë e acarit të këtij dimri në Kosovë.

Zëdhënësi i policisë rajonale të Mitrovicës, Besim Hoti, konfirmoi për medie se trupi i ngrirë i Z.P. serb nga Bërnjaku i Zubin Potokut, është gjetur dje nga banorët vendës afër varrezave në lagjen Popovic.

Sipas zëdhënësit Hoti në trupin e të ndjerit s’ka pasur shenja dhune. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)