0Shares

Dikur këngëtarja e famshme britanike, tash dizajnere, Victoria Beckham, nuk e di se kush është fituesi i dyfishtë i Wimbledonit, tenisti Novak Djokovic.

Gjatë pjesëmarrjes në një emision televiziv, gruaja e David Beckhamit i është nënshtruar një pyetësori sportiv.

Prezantuesi e ka pyetur se kush e ka fituar Wimbledonin në vitin e kaluar, ndërsa përgjigjet ishin Murray, Federer dhe Djokovic.

Ndërsa gjatë përgjigjeve të saj, ish-anëtarja e “Spice Girls” ka lënë të kuptohej se nuk e dinte se kush është tenisti serb. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)