0Shares

Qytetarët në Londër, janë befasuar kur në orët e hershme të mëngjesit e kanë gjetur një veturë në shkallët e ndërtesës.

Nuk dihet pronari i automobilit, apo mënyra se si ka përfunduar në këtë pozitë misterioze, transmeton Telegrafi.

Derisa disa thonë se e ka pasur frenin e ngritur dhe ka dështuar të ndaloi, të tjerët mendojnë se shoferi ishte i dehur dhe lëvizte pa kontroll.

“Shumë raste shohim rrugëve, por ky është më i çuditshmi”, shkruan në komunikatën e Policisë lidhur me rastin.

Nuk është dhënë asnjë informatë për këtë makinë, që tashmë është hequr nga shkallët. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)