0Shares

Gjirafa April nga një kopsht zoologjik në New York, e ka qëlluar herë në vend të ndjeshëm veterinerin e paemëruar, që përpiqej ta kontrollonte të porsalindurin.

Derisa i vogli pinte sisë, ai e ushqente nënën e tij dhe provonte të afrohej të gjallesa, transmeton Telegrafi.

Por, duket se ai iu afrua shumë dhe në atë moment erdhi reagimi i nënës, për ta mbrojtur të birin.

Ndryshe, April është bërë lajm pasi për dy javë ishte nën mbikëqyrjen e kamerave dhe miliona njerëz e kanë shikuar moment kur ka pjellë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)