0Shares

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PD) Kadri Veseli ka ngushëlluar familjen Kikaj dhe Lidhjen Demokratike të Kosovës për ndarjen nga jeta e deputetit Agim Kikaj.

Ngushëllimi i Veselit:

Me pikëllim e mora lajmin për ndarje nga jeta të deputetit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Kikaj.

U shpreh ngushëllime familjes, miqve dhe kolegëve në LDK për vdekjen e Agim Kikajt./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)