0Shares

Vesa Luma ka bërë publik emrin e këngës më të re, e cila titullohet “24 orë”.

Këngëtarja, e cila është duke punuar në projektet e saj të reja, është shprehur mjaft e entuziazmuar për këngën që pritet të dalë së shpejti.

“Kënga me më së shumti adrenalinë… “24 orë, së shpejti… ia vlen. Mezi po pres”, ka shkruar Vesa në Twitter. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)