0Shares

Këngëtarja kosovare Vesa Luma duket mjaft e kënaqur me mënyrën se si po ec jeta e saj.

Këtë gjë ajo nuk ka nguruar ta ndajë edhe me fansat e saj, duke falënderuar Zotin për këtë.

“Sa gjëra të bukura më ka ofruar jeta tërë këto vite! Falemnderit Zot!”, ka shkruar Vesa në profilin e saj në Facebook.

Vesa nuk ka harruar të përmendë edhe fansat e saj si një faktor i lumturisë që ajo po shijon. “Edhe ju jeni arsye e fortë që ndihem e bekuar! Ju dua shumë”, ka shkruar këngëtarja në një postim tjetër. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)