0Shares

Vesa Luma dhe i fejuari i saj, Big Basta, kanë ikur prej angazhimeve të tyre për pak kohë, duke ateruar në qytetin e dashurisë, Paris.

Këngëtarja kosovare, e cila është duke përgatitur albumin e saj të radhës, dhe që pritet të lansohet shumë shpejt, ka ikur pak prej kaosit në Tiranë, dhe me vete ka marrë të fejuarin e saj Big Bastën.

Ata kanë publikuar disa foto, ku shihen duke u kënaqur sikur në muajin e mjaltit. Edhe pse në moshë madhore, Vesa dhe Basta nuk mundën t’i shpëtojnë këndit të lojërave “Disney Land”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)