0Shares

Siç e dinë shumica e prindërve, shprehitë e gjumit të bebeve janë ndër më problematiket në botë.

Megjithatë, disa ekspertë besojnë ta kenë gjetur zgjidhjen për këtë dhe pohojnë se vetëm me një copë letër mund ta vendosni beben në gjumë brenda një minute.

Për të parë si funksionon kjo metodë, shikojeni videon e mëposhtme:

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)