0Shares

Në periferi të Tokios në Kawazu, stina e pranverës fillon më herët se kudo tjetër.

Qysh në fund të marsit, ky vend mbushet nga magjia e luleve të qershisë.

Për më shumë detaje rreth këtij vendi magjik, ju ftojmë ta ndiqni storjen e mëposhtme. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)