0Shares

Mediat herë i ndajnë e herë i bashkojnë, por ata janë parë së bashku në një ndeshje basketbolli mes Los Angeles Lakers dhe New York Knicks.

Bëhet fjalë për këngëtaren Rihanna dhe të dashurin e saj Chris Brown, të cilët ringjallën dashurinë që përfundoi me dhunë në vitin 2009.

Ata janë dukur të lumtur dhe janë argëtuar gjatë ndeshjes, ndërsa fotografët i kanë përcjellë vazhdimisht.

Rihanna kohë më parë ka deklaruar se Brown është dobësia e saj dhe se ndjehet e lumtur me të, edhe pse e rrahu para tre vitesh. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)