0Shares

Kim Kardashian ka rrëfyer edhe njëherë rreth natës së tmerrshme që ajo përjetoi në Paris, vitin që e lamë pas.

Ajo përveçse pranoi që përjetoi një ngjarje të tmerrshme, njëherësh ka thënë se në ato minuta besoi se do të përdhunohej dhe do të ishte vrarë nga grabitësit, transmeton Klan Kosova.

Kim rikujton tmerrin e Parisit: Më tërhoqën zvarrë në korridor Kim rikujton tmerrin e Parisit: Më tërhoqën zvarrë në korridor

Plaçkitja që u bë në rezidencën ku qëndronte 36-vjeçarja, llogaritet të jetë vjedhja më e madhe e stolive në Francë në më shumë se dy dekada.

Në lidhje me rastin të arrestuar tashmë janë 17 persona teksa 10 të tjerë ende mbeten të akuzuar deri më tani.

Në muajin tetor, Kardashian ishte shënjestër e një vjedhjeje në Paris, ku u mbajt me armë dhe e lidhur. Asaj iu vodhën stoli në vlerë prej afro 11 milionë euro.

Ekspozimi i tepruar në rrjetet sociale u spekulua si një prej arsyeve që ajo ra pre e hajnave. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)