0Shares

Faqja satirike Carpi Club Albania është duke vazhdur të ketë si objekt të talljes Robert Berishën.

Që nga komentimi i tij në televizionin Klan Kosova, në të cilin ishte i ftuar si analist për ta komentuar meçin e Robin Haxhi Krasniqit ndaj armenit Arthur Abraham, të cilin e humbi boksieri shqiptar.

Por, më shumë kishte bërë bujë komentimi i Robertit se sa humbja e Haxhis.

Të shtunën mbrëma u zhvillua meçi ndërmjet Anthony Joshua dhe Wladimir Klitschkos, të cili e fitoi boksieri anglez me nokaut në raundin e 11-të.

Në një postim të radhës në faqen e tyre është edhe ky postim për Robert Berishën, ku shihet kinse ka komentuar edhe meçin ndërmjet Joshuas dhe Klitschkos.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)