0Shares

Edhe pse është vetëm dita e tretë për banorët në shtëpinë e Big Brother, debatet mes tyre kanë nisur dhe “lufta” duket e fortë.

Në qendër të tyre janë vënë Danjeli dhe Ervini, të cilët nuk kanë kursyer as ofendimet.

Danjeli: Je skandal. Ti kërkon material me analizuar secilin këtu.

Ervini: Po, në lojë jemi.

Danjeli: Jo kështu lojërash se je dy metra djalë. Po lë nam.

Ervini: Nëse do të flasësh më mua m’u drejto në emër, mos më thirr mua ‘plako’.

Danjeli: Nëse ti e cilëson këtë fjalë ofendim atëherë është punë për ty. Për mua nuk është kështu.

Për djemtë nuk e mbyllën me kaq. Ata vazhduan debatin dhe këtë herë ishte çështja e gatimit dhe larjes së enëve. Danjeli i drejtohet Ervinit duke i thënë se nëse është i aftë mund ta bëjë pa problem ‘zonjën e shtëpisë’.

Por edhe gjatë ngrënies së drekës, ngacmimet mes të dyve vazhduan sërish.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)