0Shares

Këngëtarja shqiptare, Valëza Bajra, kohë më parë shkoi në Amerikë për të vazhduar karrierën e asj. Por, ajo ka gjetur edhe djalin e ëndrrave të saj.

Në një intervistë për Zërin, Valëza, ka pranuar se ajo është shumë e dashuruar dhe se kjo ka ndodhur pasi shkoi në Amerikë.

“Natyrisht që këtu në Amerikë mundësitë për të depërtuar janë më të lehta për faktin se shpërblehet talenti. Unë, tani e dy vite jam këtu, kam arritur që përveç krijimeve muzikore, të futem edhe në botën e aktrimit”.

“Në realitet kam pasur disa performanca të mia në disa shfaqje mjaft të rëndësishme. Mirëpo përveç këtyre sukseseve, unë këtu kam takuar edhe shpirtin tim binjak me të cilin jam e dashuruar deri në vesh”, ka theksuar Valëza për Zëri. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)