0Shares

Mesfushori i Valencias, Sergio Canales, mendon se skuadra e tij mund ta përmbysë avantazhin e Paris Saint-Germainit në Ligën e Kampionëve.

Los Che u mposhtën me rezultat 1-2 para tifozëve të vet në ndeshjen e parë të 1/8 së finales, ndërsa spanjolli beson se ata mund të fitojnë në Paris.

“Sfida është e komplikuar, por në futboll mund të ndodhë gjithçka”.

“Jemi shumë të motivuar për ndeshjen dhe shpresoj të kualifikohemi, të shkojmë tutje dhe të vazhdojmë ëndrrën, sepse Valencia është një klub që ka qenë gjithmonë në Evropë”, ka deklaruar 22-vjeçari në një konferencë për shtyp. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)