0Shares

Një ngjarje mjaft e çuditshme ka ndodhur në Valbonë. Një vajzë që sipas dëshmitarëve është nga Tropoja, hodhi makinën që po drejtonte, tip Audi RS 7, në lumin Valbonë.

Automjeti ishte me targa zvicerane dhe dëshmitarët shprehen se ishte e marrë me qira (leasing). Ka qenë vajza e cila me dëshirën dhe ndërgjegjen e saj e ka futur në lumë për ta testuar.

Madje, sipas informacioneve, makina ka qenë e marrë me qira nga një kompani dhe jo nga vajza. /joq.al/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)