0Shares

Manchester United raportohet se është duke përcjellë nga afër situatën e Angel di Maria te Real Madridi.

Di Maria është përplasur me trajnerin e Realit, Jose Mourinho, këtë sezon, dhe A Bola shkruan se zhvillimet kanë alarmuar Djajtë e Kuq.

Menaxheri i United, Sir Alex Ferguson, është një tifoz i madh i Di Marias, dhe është përpjekur të nënshkruajë me argjentinasin kur ai ishte te Benfica.

Një shkëmbim ku mund të përfshihet anësori portugez Lous Nani po ashtu është opsion. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)