0Shares

Gjykimi i Fatmir Limajt në rastin e Ministrisë së Transportit, i paraparë që të nis me 7 shkurt, u shty në afat të pacaktuar.

Lajmin e konfirmoi për RTV21 avokati i Limajt, Tahir Rrecaj. Sipas tij, arsyeja e shtyrjes është ndërrimi i kryetarit të trupit gjykues, ndërsa pret që për datën e re të fillimit të gjykimit të njoftohet në formë zyrtare të hënën.

Fatmir Limaj nga 24 nëntori vazhdon të jetë në paraburgim. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)