0Shares

Një fotografi e publikuar në rrjetet sociale ka forcuar edhe më shumë spekulimet se këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna është në lidhje me reperin Cozman.

“Një moment relaksi i të dielës me shpirtin tim binjak”, ka shkruar Tuna krahas fotografisë në të cilën shihet me një mashkull që i ngjan anëtarit të Babastars.

Komentuesit poshtë fotografisë e kanë quajtur ‘Cozman’ mashkullin që gjendet në të, madje e kanë quajtur atë me fat që ka në krah një femër si Tuna. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)