0Shares

Në prag të 100 ditëve nga ardhja në detyrë, presidenti amerikan Donald Trump ka vlerësuar se përdorimi i këtyre matjeve për vlerësimin e të arriturave të administratës së re paraqet “standard qesharak”.

“Pavarësisht asaj se sa arrij gjatë standardit qesharak në 100 ditët e para, ku është arritur shumë, por mediat do ta anulojnë këtë”, ka thënë Trump në llogarinë e tij në Twitter.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)