0Shares

Gjykatësja e procedurës paraprake në Gjykatën Themelore në Gjilan, Emine Salihu, i ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh Momcilo Stojicit nga Poneshi i Gjilanit.

Haziri tha se Stojic dyshohet për veprat penale “ndihmë në vrasje” dhe “armëmbajtje pa leje”, transmeton Rajonipress.

Sipas saj, paraburgimi prej 30 ditësh Stojicit i është caktuar me kërkesën e Prokurorisë Themelore për krimet e rënda në Gjilan. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)