0Shares

Sulmuesi i Prishtinës, Astrit Fazliu, pas tri dite përfundimisht do të mësojë saktësisht se ku do të vazhdojë karriera e tij futbollistike.

Ai aktualisht është në Belgjikë ku po stërvit te skuadra e Ligës së dytë, Sint Niklaas, e cila ka shprehur dëshirë ta angazhojë këtë futbollist.

“Edhe tri ditë kam afat.. Po presim që brenda këtyre tri ditëve Prishtina të na e kthejë përgjigjen”, ka thënë Fazliu për Zërin.

Në anën tjetër zyrtarët e Prishtinës nuk dëshirojnë që ta lëshojnë lojtarin pa ndonjë dëmshpërblim./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)