0Shares

Ikona e Romës, Francesco Totti, ka deklaruar pas ndeshjes ndaj Juventusit se ishte karakteri që u mundësoi Giallorosëve fitoren ndaj kampionit në fuqi.

“Ishte normale që në fillim të kemi probleme, por ne po vijmë nga një periudhë e vështirë dhe Juventusi është prej klubeve më të mira në Evropë”.

“Unë kam shpresuar në fitore, pasi nuk e meritojmë pozitën aktuale. Ekipi gjithmonë e jep më të mirën për të gjithë neve dhe për tifozët. Vetëm me karakterin tonë të jashtëzakonshëm kemi mundur të mposhtim Juventusin”, është shprehur Totti. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)