0Shares

Kompania e mirënjohur “Top Reklama” është duke marrë pjesë në Panairin “Prishtina International Autoshow”, ku po bën prezantimin e produkteve të veta.

Drejtori i kompanisë “Top Reklama”, Petrit Shala, ka treguar se në panair janë duke u prezantuar me ekspozimit e produkteve të tyre.

“Jemi duke i ekspozuar produktet, siç janë: reklamat 3D, reklamat ndriçuese, shtyp digjitali të formateve të ndryshme. Por risia e ‘Top Reklamës’ në këtë panair është punimi i autografikave live respektivisht mbështjellja e veturave”, ka bërë të ditur Shala.

Ndryshe “Top Reklama” në treg është fuqishëm tash e 10 vite. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)