0Shares

Televizioni brazilian Silvio Santos përsëri ka bërë një shaka të frikshme.

Ngjarja përsëri zhvillohet në ashensor, ku gjendet një arkivol, nga i cili bie “njeriu i vdekur”.

Shikoni reagimet e njerëzve kur e shohin ‘të vdekurin’ që përpiqet t’i prekë… /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)