0Shares

Një person ka humbur jetën, ndërsa ka rënë nga kati i pestë i një pallati. Ngjarja ka ndodhur paraditen e së dielës në Tiranë, tek Komuna e Parisit.

Nga të dhënat paraprake mësohet se viktima, i identifikuar si Met Meta merrej me saldime në katin e pestë të ndërtesës, transmeton Panorama.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, ku ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve që kanë çuar në këtë ngjarje të rëndë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)