0Shares

Ka vazhduar spektakli i zbulimit të talentëve të rinj të këndimit, The Voice of Albania, ndërsa tani janë 12 kandidatë që i kanë shpëtuar sëpatës së eliminimit.

Nga skuadra e Alma Bektashit u largua vajza nga Prishtina, Dezi, ndërsa nga ekipi i Sidrit Bejlerit u largua Egzoni. Miriam Cani dërgoi në shtëpi Erzën, teksa Elton Deda ishte i pamëshirshëm ndaj Aurelës.

The Voice of Albania po hyn në fazën finale të tij dhe pas 17 javësh emocione dhe momente prej më interesante do të shpallet dhe fituesi i madh, pasardhës i Rina Bilurdagut, fitueses së madhe të edicionit të kaluar të kaluar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)