0Shares

Drejtori i Borussia Monchengladbachut, Max Eberl, është shprehur i bindur se portieri Marc-Andre Ter Stegen do të qëndrojë në Bundesliga, përkundër interesimit të Barcelonës për të.

Portieri është lidhur me një kalim te klubi katalanas, pasi Victor Valdes është në kërkim të një klubi të ri, por drejtori Eberl u shpreh i sigurtë se ai nuk do të largohet këtë verë.

“Ai do të luajë për Gladbachun sezonin e ardhshëm. Marc e ka thënë këtë edhe vet, po ashtu edhe agjenti i tij. Nuk mund të jetë më e qartë se kaq. Unë jam shumë i frustruar nga këto spekulime”, ka precizuar Eberl. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)