0Shares

Policia e Kosovës ka arrestuar në aeroportin ‘Adem Jashari’ një shtetas të Shqipërisë, pasi që i njëjti ka tentuar që të fluturojë për në Gjermani me dokumente italiane që dyshohet se janë të falsifikuara.

Policia njofton se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)