0Shares

Është raportuar se pas një mosmarrëveshje ka ardhur deri te një rrahje në mes të katër të dyshuarve, meshkuj.

Më pas njëri nga të dyshuarit me veturën e tij civile ka goditur njërin nga të dyshuarit dhe një person tjetër, të cilëve u ka shkaktuar lëndime trupore.

Përleshja ka ndodhur në rrugën “Robert Dol” në Prishtinë të martën në ora 10:30.

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa dy të dyshuar janë arrestuar dhe me urdhër të Prokurorit dërgohen në mbajtje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)