0Shares

Ish-mbrojtësi i Juventusit, Alessio Tachinardi, beson se vetëm Barcelona ka lojë më të mirë se sa Juventusi. Bianconerët mposhtën me rezultat 3-0 Celticun në Skoci.

“Për momentin, Juventusi është inferior vetëm ndaj Barcelonës. Nuk besoj se Real Madridi ka gjasa që të mposhtë Juventusin në rast se do të takoheshin”.

“Juventusi bëri një paraqitje të mrekullueshme ndaj Celticut. Është e vërtetë se barazimi ishte në favor të tyre, por ekipi i Contes bëri punë të mirë”, është shprehur Tacchinardi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)