0Shares

Modelet atraktive pilot, xhami i formësuar lehtë dhe gjithmonë format moderne…Shikoni se cilat syze janë hit këto sezon!

Ne gjithmonë përpiqemi që të ndjekim personalitetet e njohura, duke shpresuar që do të gjejnë pjesët e veshjeve dhe aksesorët më modernë, të cilët janë në gjendje që në tërësi të transformojnë dhe të plotësojnë dukjen tonë.

Këtë sezon kemi vendosur të gjejmë syzet më të bukura të cilat me siguri do të kënaqin shijen e të gjitha damave, – transmeton Telegrafi.

Nuk ishte detyrë e vështirë, sepse damat e Hollywoodit ditëve të kaluara kanë shëtitur me modele fantastike, nga syzet pilot trendi, deri te ato të rrumbullakëta dhe paksa të formësuara.

Kendall Jenner

Behati Prinsloo

Lily Aldridge

Dakota Fanning

Gigi Hadid

Kim Kardashian

Karlie Kloss

/Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)