0Shares

Në janar të këtij viti, Nintendo zbuloi se Super Mario Run për Android do të lansohet në mars.

Kështu, kompania tani ka konfirmuar se lansimi i lojës për këtë platform do të shfaqet më 23 mars.

Loja tashmë është shfaqur në Google Play, por nuk mund të shkarkohet ende. Për momentin, ekziston vetëm opsioni për regjistrim në aplikacion.

Kjo lojë, e lansuar në iOS gjatë dhjetorit të vitit të kaluar, ka sjellur mbi 50 milionë dollarë për kompaninë, deri tani.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)