0Shares

Policia e Kosovës njoftoi se një person është arrestuar pasi kishte sulmuar fizikisht një person tjetër për shkak të një mos marrëveshje që kishte pasur për parking veture.

Në raportin e Policisë thuhet se ngjarja ka ndodhur të dielën.

“Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor në QKUK. I dyshuari pas intervistës me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)