0Shares

Një student e zë një peshk të artë.

  • Më lësho dhe do ta plotësoj një dëshirë – thotë peshku.
  • Si një? A nuk janë tri? – pyet me habi studenti.
  • Eee, tash është me sistemin e Bolonjës…

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)